افزایش ۱۵درصدی مشارکت های مردمی

فتاح اعلام کرد؛ حجم مشارکت های مردمی در چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.
به گزارش آنا از روابط عمومی کمیته امداد، مهندس فتاح امروز به نیشابور سفر کرد تا علاوه بر حضور در جمع کارکنان کمیته امداد شهرستان نیشابور، از تعدادی منازل مددجویی بازدید کند.
رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه یک ریال از درآمدهای مردمی در امور غیر مددجویی هزینه نمی شود، از رشد ١٥ درصدی مشارکت های مردمی خبر داد و گفت: در چهارماهه نخست امسال حجم مشارکت های مردمی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.
وی با بیان اینکه موسسات خیریه رقیب کمیته امداد نیستند، افزود: فعالیت موسسات خیریه با هدف کمک به نیازمندان و محرومیت زدایی در واقع بخشی از ماموریت کمیته امداد است که توسط خیریه های دارای مجوز انجام می شود.
فتاح با اشاره به اینکه مبنای فعالیت های اقتصادی کمیته امداد بر اساس آموزه های قرآنی مانند انفاق، صدقه و زکات است افزود: مردم مشارکت خوبی در کمک به نیازمندان دارند که این امر در گروی حرکت و رفتار مناسب امدادگران است تا با اطلاع رسانی به موقع و شفاف مانع از ایجاد برخی ابهامات شوند.
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه افزایش اعتماد عمومی مردم به عملکرد این نهاد در راس برنامه ها قرار دارد تاکید کرد: فعالیت های کمیته امداد در حاشیه نیست بلکه در متن قرار دارد. عملیاتی کردن اهداف والای امام خمینی(ره ) در کمک به مستضعفین نشأت گرفته از قرآن و سیره ائمه اطهار است.
فتاح با اشاره به افزایش اعتبار اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد در سال ۹۶ نسبت به سال گذشته گفت: در سال گذشته هزار میلیارد تومان از منابع بانکی برای …

Previous Article

دیدگاهتان را بنویسید